انواع دوربین مخفی
دروبین های مخفی برای مشاهده مکان بصورت غیر محسوس طراحی شده اند  و بیشتر دوربین های مخفی دارای کیفیت تصویری ضعیف یا متوسط هستند پس در صورتی که امکان استفاده از سیستم مداربسته معمولی برای شما وجود دارد بهتر است از دوربین های معولی استفاده شود.

انواع دوربین های مخفی شامل موارد زیر است :
دوربین های مینیاتوری پین هول
این دوربین ها رایج ترین نوع دوربین های مداربسته مخفی هستند. البته این دوربین به خودی خودی مخفی نیستند و نحوه نصب آن است که امکان دیده نشدن آن را به شما می دهد. واژه پین هول به معنای سوراخ بسیار کوچک است و به لنز دوربین های پین هول اشاره می کند. لنز این دوربین ها طوری طراحی شده که بتواند از یک حفره کوچک برای شما تصویر ایجاد کند.دروبین های پین هول در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند اما قیمت دوربین های باکیفیت پین هول تا حدی بالاست.

دوربین های دتکتوری
نحوه مخفی کردن این دوربین ها، ساخت قاب آنها به شکل دتکتور دود در سیستم های اعلام حریق یا دتکتور دزدگیر در سیستم اعلام سرقت است. بدنه دوربین به نحوی ساخته شده که امکان تشخیص آنها از دتکتورهای واقعی بسیار سخت خواهد بود.

دوربین های هالوژنی
این دوربین ها به نحوی طراحی شده اند که قاب شان دقیقا در جایگاه قاب یک لامپ هالوژن ساز کوچک قرار می گیرد. انواع دوربین مخفی

دوربین مخفی آینه ای
این دوربین ها از یک آینه یک طرفه ساخته شده اند که از سمت خارج به صورت یک آینه محدب دیده می شود. در داحل آینه یک دروبین نصب شده که می تواند تصاویر را برای شما ایجاد کند. توجه داشته باشید که این دوربین ها حتما باید نور خوبی در محیط برای دادن تصویر مناسب داشته باشند.

دوربین های مینیاتوری بی سیم
این دوربین دوربین مخفی هالوژنیهای معمولا اندازه ای کمی بزرگتر از دوربین های مینیاتوری عادی دارند. قابلیت اصلی این دوربین ها امکان نصب آنها به صورت بی سیم است. دوربین سیگنال ها را به گیرنده خود ارسال می کند و از طریق این گیرنده می توان تصاویر را مشاهده کرد.

باید توجه داشته باشید که که نصب دوربین مداربسته مخفی می تواند پیگردهای قانونی داشته باشد پس پیش از نصب در هر محل ابتدا در این رابطه تحقیق کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، جهت استعلام قیمت و سفارش محصول مورد نظر خود از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

دوربین مدار بسته