دوربین مدار بسته

به سایت رسمی دوربین مدار بسته وابسته و سیستم های حفاظت و نظارت الکترونیکی خوش آمدید.

مجموعه فنی ما با بیش از ۲۴ سال فعالیت درخشان در زمینه سیستم های امنیتی نظارتی و انواع درب اتوماتیک و … با هدف معرفی برترین برندهای دوربین مدار بسته در سایت تخصصی دوربین مداربسته خدمات نظارت و حفاظت الکترونیکی خود را وسعت بخشیده است .
مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه :

استاندارد بودن پلن طراحی شده  توسط گروه فنی باعث جلوگیری از سرقت و یا دستکاری دوربین مدار بسته می شود همچنین شما با یک مشاوره صحیح در خصوص چگونگی و مکان های نصب دوربین ها می توانید با تعداد کمتر دوربین ، بیشترین بهره را از سیستم نظارتی خود ببرید .

انتخاب دوربین مدار بسته :

مهمترین قسمت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب بهترین نوع دوربین ، بسته به نوع کاربری و محیط برای استفاده در مکان های مختلف می باشد . آشنایی با کارایی انواع دوربین مدار بسته دام ، صنعتی ، دید در شب ، بالت و … به شما کمک می کند که بهترین گزینه را انتخاب کنید که در اینجا ما به شرح و توضیح انواع دوربین های مدار بسته پرداخته ایم و تمامی این محصولات را با گارانتی معتبر به شما خریداران عزیز عرضه می کنیم .

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته :

بعد از طراحی پلن و انتخاب دوربین مدار بسته نوبت به نصب و راه اندازی سیستم می رسد که نیاز به تجربه و آگاهی بالا نسبت انواع مسیرهای سیم کشی و داکت کشی دارد . استفاده از کابل تصویر خوب و انتخاب امن ترین و نزدیکترین مسیر کابل کشی تاثیر مستقیم بر روی تصویردوربین مداربسته ای دارد که شما از سیستم امنیتی نظارتی خود بدست می آورد .
ما به پشتوانه علم و آگاهی نیروی متخصص و فنی خود در این زمینه می توانیم بهترین مشاوره و خدمات را به شما ارایه بدهیم .

« تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .»